Авіакомпанія Virgin Atlantic відмовилася брати участь у депортації мігрантів

Авіакомпанія Virgin Atlantic відмовилася брати участь у депортації мігрантів

Укрінформ
Авіакомпанія Virgin Atlantic припиняє співпрацю з міністерством внутрішніх справ Великобританії з примусової депортації мігрантів, чий в'їзд в країну був визнаний незаконним.

Про це повідомляє BBC.

У компанії заявили, що вже проінформували про це представників уряду, пояснивши таке рішення "дією в інтересах своїх клієнтів і всього народу".

Занепокоєння у авіаперевізника викликали суперечливі рішення влади щодо депортації іммігрантів покоління Уіндраш та їх родичів, а також представників ЛГБТ-спільноти, які просили притулку у Великобританії.

Читайте також: У США протестували проти імміграційної політики Трампа

Правозахисники закликають інші авіалінії наслідувати приклад Virgin Atlantic.

Поколінням Уіндраш називають іммігрантів з країн Карибського басейну, які прибули до Великобританії в середині XX століття. Назвою вони зобов'язані однойменному судну, яке доставило першу партію мігрантів в Лондон в 1948 році. У 2018 році частина з них була помилково зарахована до категорії нелегальних іммігрантів.

Читайте також: Іспанські рятувальники підібрали в морі 60 мігрантів, яких Італія не пустить

Virgin Atlantic виступила із заявою, в якій говориться, що компанія не має наміру брати участь у примусовій депортації.

При цьому представник компанії відмовився розкрити дані про кількість рейсів, задіяних в рамках цієї програми, та кількості мігрантів, депортованих на літаках цієї авіалінії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-