Під Псковом знайшли нові могили російських військових, загиблих на Донбасі - ЗМІ

Під Псковом знайшли нові могили російських військових, загиблих на Донбасі - ЗМІ

Фото
Укрінформ
На кладовищі під Псковом, де поховані російські десантники, які загинули, ймовірно, у боях на сході України, з'явилися нові могили.

Про це повідомляє "Ехо Москви" з посиланням на "Нову газету".

Нові могили десантників знайшли на Крестовському кладовищі в Пскові і на некрополі Вибути за 30 хвилин їзди від міста.

"Нова газета" називає імена і прізвища. Микола Григоров, загинув 6 березня цього року. Вгорі над фотографією - блакитний берет. Біля могили - вінки з гербами, зірками і чорними стрічками. Напис на одній каже, що Григоров героїчно загинув в авіакатастрофі - того дня у Сирії розбився вантажний літак над російською базою Хмеймім. Майже 40 осіб загинули.

Серед нових могил є зовсім свіжі, з тимчасовими табличками, зазначає газета. На фото - люди в камуфляжі, з символікою десанту: Всеволод Смирнов, Володимир Стеценко та інші.

Видання також пише, що серед безіменних могил десантників, похованих неподалік від Пскова в 14-му, з'явилися обеліски і стели з чорного граніту з іменами, датами, портретами на повен зріст і символікою десанту.

Найвищий пам'ятник - на могилі Леоніда Кичаткіна. У псковській Військово-меморіальної компанії газеті розповіли, що монумент оплатило Міноборони. Участь військового відомства побічно може підтвердити, що Кичаткіна визнали своїм через кілька років, пише "Нова газета".

Поруч - могила десантника Олександра Осіпова – йому було 20 років — і гранітний пам'ятник з портретом. "У яких бойових діях, окрім Донбасу, хлопчик міг брати участь, щоб його сім'я отримала від Міноборони компенсацію? – ставить питання газета.

Міноборони РФ раніше неодноразово спростовувало інформацію про участь псковських десантників у боях на Донбасі. У 2014 році депутат псковського парламенту Лев Шлосберг розслідував загибель військових. Він заявив "Новій газеті", що про тих, хто гинув на Донбасі в останні роки, люди можуть нічого не дізнатися, а родини не отримають компенсацій від Міноборони РФ.

Фото: Ірина Тумакова, "Нова газета"

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-