Росія зосередила танки на кордоні Білорусі з Польщею - ІС

Росія зосередила танки на кордоні Білорусі з Польщею - ІС

Укрінформ
Росія вже частково розмістила свою 1-у танкову армію на кордоні Білорусі з Польщею.

Про це повідомляється на сайті групи "Інформаційний спротив".

"Так, першу танкову армію РФ вже давно, без щонайменшого офіціозу, частково розміщено у РБ. Мінськ під цей шумок закупляє у Росії танки Т-72Б3 (модернізовані, до речі, за досвідом боїв в Україні), щоб на білоруських дорогах не виникало запитань у громадян, а що це колони російських Б3 роблять у нашій країні", - йдеться у повідомленні.

Розміщення російських танків на території РБ пояснюється нібито "відповіддю на розширення НАТО біля кордонів РФ".

Відзначається, що постачання нових російських танків до кордонів Польщі "поки видаються за закупівлю МО Білорусі, але їхня кількість, за оцінками місцевих жителів з числа колишніх офіцерів ЗС СРСР, набагато перевищує як можливості бюджету, так і потреби".

Читайте також: Росія концентрує війська на кордоні для можливих наступальних дій - Турчинов

"Найімовірніше, РФ накопичує техніку за вже обкатаним на окупованих територіях України принципом - концентрація танків і бронетехніки на базах зберігання у повній готовності до застосування. Перекинути таємно особовий склад "відпускників" потім вже буде і легше, і швидше", - йдеться у повідомленні.

Не виключається, що незабаром буде оголошено "про розміщення на території Білорусі однієї, двох, трьох, а може і більше військових баз РФ, вже, так би мовити, на офіційному рівні і ніби маючи мотив": "По суті, станеться легалізація всього того лому і живої маси, які звозилися до РБ упродовж усього цього часу".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-