Росія в ООН відмовилася визнати свою провину в катастрофі МН17

Росія в ООН відмовилася визнати свою провину в катастрофі МН17

Укрінформ
Офіційна Москва не визнає достовірності висновків міжнародного розслідування, яке встановило пряму провину Росії в інциденті зі збитим пасажирським авіалайнером рейсом МН17.

Про це заявив у вівторок в Раді Безпеки ООН постійний представник Росії при Організації Василь Небензя, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Ми не можемо прийняти безпідставних висновків ССО (Спільної слідчої групи – ред.). Враховуючи те, якими поганими методами працюють сьогодні окремі держави, ми можемо довіряти тільки тим розслідувань, повноправним учасником яких є Росія", - заявив російський постпред.

Читайте також: Євросоюз закликає Росію визнати відповідальність за збиття MH17

Він підкреслив, що РФ наполягає на проведенні розслідування, щоб справжні винні були визначені на основі достовірних доказів та притягнуті до відповідальності.

Він також заявив, що з моменту катастрофи Росія "регулярно надавала максимальне сприяння" нідерландській стороні у проведенні слідства. Російський посол також поскаржився, що слідчі чомусь не взяли до уваги доказів, які підтверджують, що пуск ракети був здійснений не з території, підконтрольній російсько-сепаратистським силам.

Читайте також: Світ має забезпечити незворотність відповідальності Росії за МН17 - Порошенко

У цьому зв'язку Небензя уклав, що міжнародне слідство підтвердило "ідеологічну і політичну підоснову пошуку винних" у відношенні до його країні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-