Російська влада хоче забрати 50 мільярдів у пенсіонерів

Російська влада хоче забрати 50 мільярдів у пенсіонерів

835
Ukrinform
Міністерство фінансів Росії запропонувало зменшити витрати на пенсії в 2018 році на 51,5 млрд рублів ($854 млн).

Поправки до бюджету РФ опубліковані на федеральному порталі проектів нормативних правових актів.

Згідно з даними матеріалів, російський Мінфін запропонував скоротити витрати на пенсії в 2018 році на 51,5 мільярда рублів, в цілому ж витрати за розділом "Соціальна політика" хочуть урізати майже на 53 мільярди рублів ($860 млн).

Зокрема, витрати на соціальне забезпечення пропонується скоротити майже на 6 мільярдів рублів ($97,4 млн), а на держпідтримку інвалідів виділити більш ніж на 2 мільярди рублів ($32,5 млн) менше.

При цьому на 20 мільярдів рублів виростуть витрати на підтримку силових структур, що забезпечують національну безпеку. На 2,3 мільярда більше витратять на армію ($37,3 млн). Також збільшаться витрати на систему виконання покарань - на неї виділять більше 4,5 мільярда рублів ($73 млн). Всього ж на армію і силові структури уряд планує виділити близько 5 трильйонів рублів ($81,2 млрд.). Ця сума становить близько 29% від усіх зібраних в країні податків.

Читайте також: "Новий" прем'єр РФ хоче підвищити пенсійний вік для росіян

7 травня президент Росії Володимир Путін підписав указ, в якому доручив уряду забезпечити до 2024 року входження Росії в п'ятірку найбільших економік світу, збільшити тривалість життя до 78 років, забезпечити збільшення пенсій вище за рівень інфляції і понизити рівень бідності в два рази.

Прем'єр Дмитро Медведєв раніше заявив, що уряд "в найкоротшій перспективі" підготує законопроект про підвищення пенсійного віку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>