У Росії вимагають, щоб опозиційний The New Times розкрив джерела фінансування

У Росії вимагають, щоб опозиційний The New Times розкрив джерела фінансування

1010
Ukrinform
Московська прокуратура вимагає у керівництва тижневика The New Times документи щодо джерел, розмірів і порядку фінансування за останні півтора року.

Про це повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на листі заступника прокурора Тверської міжрайонної прокуратури на ім'я гендиректора ТОВ "Нові часи" Євгенії Альбац.

У цьому документі від 4 травня міститься вимога до керівництва The New Times в термін не пізніше 7 травня надати в прокуратуру відомості про "джерела, розміри і порядок фінансування за період 2017 року – період, що минув, 2018 року". Також зазначено, що ці матеріали запитані в рамках перевірки за зверненнем одного з депутатів Держдуми.

Крім того, прокуратура запитала зведення про витрату 5,4 млн рублів ($86, 8 тис.) і про підстави перерахування від НКО "Фонд підтримки вільної преси" цієї суми на рахунок ТОВ "Нові часи", яке є засновником ЗМІ The New Times.

Читайте також: Єдиний в РФ опозиційний журнал закрив друковану версію

Водночас керівництву видання необхідно надати прокурорам зведення про дотримання закону про ЗМІ по порядку повідомлення про отримання редакцією грошових коштів від іноземних джерел", а також установчі документи і фінансову звітність ТОВ "Нові часи" за період з 2017 року по період, що минув, 2018 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>