Канада та Франція разом боротимуться зі змінами клімату

Канада та Франція разом боротимуться зі змінами клімату

Укрінформ
Франція та Канада домовилися об'єднати свої зусилля у боротьбі зі змінами клімату.

Про це повідомили у офісі прем'єр-міністра Канади за результатами зустрічі Джастіна Трюдо й президента Франції Еммануеля Макрона у Парижі.

«Обидва лідера оголосили, що починаючи від сьогодні Франція та Канада зобов'язуються негайно активізувати співпрацю у боротьбі зі змінами клімату шляхом програми «Французько-канадське партнерство щодо клімату та навколишнього середовища», - розповіли у Трюдо.

Читайте також: Нова Зеландія заборонила пошуки родовищ нафти та газу

У відомстві пояснили, що новий двосторонній механізм співпраці доповнить вже наявні домовленості в рамках Паризької угоди.

«Французько-канадське партнерство щодо клімату підтримає та пришвидшить досягнення цілей Паризької угоди, зробивши це реальністю, завдяки конкретним заходам, таким як: мобілізація світових партнерів для просування оподаткування вуглекислого газу, заохочення енергоефективності та зменшення викидів морським і повітряним транспортом», - запевнили у офісі прем'єр-міністра Канади.

Читайте також: Швеція запровадила екологічний податок при продажі авіаквитків

У відомстві додали, що «разом із Паризькою угодою, це нове Партнерство допоможе обом країнам подвоїти їх зусилля та ще тісніше співпрацювати у протидії змінам клімату».

Нагадаємо: прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо наразі перебуває із дводенним візитом у Парижі, у рамках якого проведе зустрічі із вищим керівництвом держави й бізнес колами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-