У Кремлі пояснили, чому Росія і далі воюватиме

У Кремлі пояснили, чому Росія і далі воюватиме

1752
Ukrinform
Помічник президента РФ Путіна Владислав Сурков, якого вважають куратором бойовиків на Донбасі, опублікував статтю про "геополітичну самотність" Росії.

Стаття, присвячена взаєминам Москви зі світом "Самотність напівкровки", вийшла в журналі "Росія у глобальній політиці".

Сурков, зокрема, назвав 2014 рік, рік окупації Криму, завершенням "подорожі Росії на Захід, припиненням багаторазових і безплідних спроб стати частиною Західної цивілізації".

"З 14-го року і далі простягається невизначено довгий новий час, епоха 14+, коли нас очікує сто (двісті? триста?) років геополітичного самотності", - написав помічник Путіна. Він стверджує, що в 2014 році сталося "неминуче", вирішено було припинити "приниження" Росії.

Росія не змогла стати і частиною Сходу, тому, вважає Сурков, "тепер будуть затребувані ідеології третього шляху, третього типу цивілізації третього світу, третього Риму".

Читайте також: Росія погрожує Британії розповісти "всю правду" про справи Березовського і Литвиненка

Самотність, на його думку, не означає повну ізоляцію, безмежна відкритість також неможлива.

"Росія, без сумніву, буде торгувати, залучати інвестиції, обмінюватися знаннями, воювати (війна теж спосіб спілкування), брати участь у колабораціях, входити в організації, конкурувати і співпрацювати, викликати страх і ненависть, цікавість, симпатію, захоплення. Тільки вже без помилкових цілей і самозаперечення", - заявляє Сурков.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>