Розслідування Мюллера викрило зв'язок Гейтса з російською розвідкою

Розслідування Мюллера викрило зв'язок Гейтса з російською розвідкою

1542
Ukrinform
Розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера виявило зв'язок колишнього високопосадовця в кампанії Трампа Ріка Гейтса, який також був бізнес-партнером Пола Манафорта, з екс-представником російської розвідки під час президентської кампанії.

Про це йдеться в матеріалі американського інформагентства Reuters.

"Зв'язок між Гейтсом і колишнім працівником розвідки, визначеним у документах як "особа А", поданих ввечері вівторка, є визначальним, оскільки кримінальні справи проти Гейтса й Манафорта стосуються лише їхньої лобістської діяльності на користь (уряду часів Януковича – ред.) в Україні в період до президентських виборів 2016 року", - зазначається в повідомленні.

Читайте також: У Трампа заперечили, що він розглядає помилування Флінна й Манафорта

При цьому уточнюється прізвище "особи А" - Костянтин Килимник, який називається "колишнім офіцером російської розвідки". При цьому звертається увага, що розслідування проти Гейтса й Манафорта тепер заглибилося в їхню діяльність безпосередньо під час кампанії.

У цьому зв'язку наводиться коментар джерела, обізнаного з процесом розслідування.

"Той факт, що чиновник, який виконував важливу роль у кампанії Трампа разом з Полом Манафортом, мав справу з особою, яка була пов'язана з російською розвідкою і він знав про це, є важливим моментом, так само як і той факт, що Мюллер вирішив показати цю карту саме зараз", - зазначило джерело. Тепер неважливо, що Трамп каже про "відсутність змови" з росіянами, бо це надає іншого поштовху розслідуванню.

Читайте також: Трамп каже, що легко знайде адвокатів для "російської" справи

Президент США Дональда Трамп заперечує будь-яку змову з росіянами, так само як і російський уряд. Тим часом, Гейтс визнав себе винним у брехні ФБР та погодився співпрацювати зі слідством, нагадує видання. Пол Манафорт заперечує всі звинувачення проти нього, висунуті слідством Мюллера.

Фото: REUTERS

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>