Варшава сподівається, що висилка дипломатів - не остаточна відповідь ЄС Кремлю

Варшава сподівається, що висилка дипломатів - не остаточна відповідь ЄС Кремлю

748
Ukrinform
Видворення російських дипломатів не можна розглядати в категоріях остаточної відповіді на дії Кремля. Європа і Захід мають і надалі рішуче реагувати на провокації й агресію РФ.

На цьому в ефірі TVP.INFO наголосив заступник глави МЗС Польщі Конрад Шиманський.

“Цей жест не можна сприймати як остаточну відповідь. Польща і надалі очікуватиме від ЄС та Європи, що у зв’язку з діями Російської Федерації Європа діятиме рішуче і серйозно”, - заявив Шиманський.

Він зазначив, що це не лише питання довіри, але й питання поваги і суб'єктності Європи по відношенню до конфронтаційної позиції РФ.

За його словами, у майбутньому подальші дії щодо Росії будуть предметом координації і консультацій з іншими столицями й оголошуватимуться тоді, коли їх буде детально опрацьовано.

Читайте також: Масова висилка дипломатів, або Ізоляція Росії посилюється до рівня бойкоту

Заступник глави польської дипломатії зазначив: Польща хоче, аби з одного боку була рішуча реакція (на дії Росії), а з іншого — щоб було створено широку коаліцію країн, які прийматимуть такі рішення.

Як інформувалося, у відповідь на хімічну атаку у британському Солсбері на екс-шпигуна Росії Сергія Скрипаля та його доньку Юлію, 14 країн ЄС, а також США та Канада оголосили про видворення зі своїх країн російських дипломатів.

Уряд Албанії також вирішив вислати з країни двох російських дипломатів.

Україна прийняла рішення про видворення 13 російських дипломатів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>