Латвія вишле шпигунів РФ із диппаспортами

Латвія вишле шпигунів РФ із диппаспортами

Укрінформ
На знак солідарності з іншими країнами Євросоюзу Латвія прийме рішення про видворення з країни співробітників російських спецслужб, діючих під дипломатичним прикриттям.

Про це заявив міністр закордонних справ країни Едгар Ринкевич, повідомляє портал національного телерадіомовлення LSM.lv.

"На знак солідарності з іншими країнами Євросоюзу Латвія прийме рішення про видворення з країни співробітників російських спецслужб, діючих під дипломатичним прикриттям", - сказав Ринкевич.

При цьому глава МЗС зазначив, що Латвія не відкликатиме свого посла з Росії, і посол Марис Рієкстиньш продовжить роботу у Москві.

Раніше повідомлялося, що Латвія категорично засуджує атаку у Солсбері, про що заявив прем'єр Латвії Марис Кучинскіс на засіданні Євроради. "Латвія солідарна з Великою Британією у цьому виклику нашої загальної безпеки й готова зробити Великій Британії підтримку і в двосторонньому порядку, і у рамках ЄС, НАТО і ООН. Латвія наполягає, що тому, хто спланував і провів цей напад на території країн НАТО, варто дати адекватну і сильну відповідь", - заявив Кучинскіс.

Читайте також: Чехія може видворити кількох російських дипломатів

Лідери країн ЄС на саміті у Брюсселі прийняли рішення відкликати посла Євросоюзу з Росії на знак солідарності з Великою Британією, яка впевнена, що Росія відповідальна за отруєння колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля і його доньки нервово-паралітичною речовиною, що розцінюється як агресія проти Сполученого Королівства як держави.

Фото: LETA

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-