Лікарі розповіли про вплив отруєння на мозок Скрипаля

Лікарі розповіли про вплив отруєння на мозок Скрипаля

Укрінформ
Внаслідок отруєння не виключено, що Сергій та Юлія Скрипалі, отримали такі пошкодження головного мозку, що неможливо прогнозувати їхнє відновлення.

Про це повідомляє британське видання Independent.

"Точний ефект від впливу на довгострокове здоров'я залишається незрозумілим, проте медичні випробування показують, що їх розумові здібності можуть бути ушкоджені до невідомого і поки що невизначеного ступеня", - сказав суддя Девід Вільямс, посилаючись на інформацію, отриману від лікарів.

"Наразі стан пана і пані Скрипалів є критичним, але стабільними; немає підстав припускати, що їх стан може швидко погіршуватися", - вказав Вільямс.

У лікарні Солсбері, повідомили, що Скрипалі наразі не здатні до комунікації та наразі неможливо визначити, чи зможуть вони відновитися, але проходять лікування і прагнуть "вижити і досягти оптимального відновлення".

Суддя також постановив, що лікарі можуть передавати свіжі зразки крові потерпілих до Організації по забороні хімічної зброї (ОЗХО) разом з їхніми медичними записами, щоб допомогти міжнародному розслідуванню.

Читайте також: Справа Скрипаля: США порівнюють реакцію РФ з окупацією Криму і Донбасу

У свою чергу фахівці Лабораторії оборони, науки і технологій в Порттон-Дауні надали висновок щодо речовини, яка використовувалася для отруєння Скрипалів, вказавши, що вона «входить до складу розробленої СРСР групи речовин «новічок».

Як відомо, у Державному департаменті США порівняли спробу Росії заперечити свою відповідальність за отруєння екс-шпигуна Сергія Скрипаля із невизнанням провини за окупацію Криму, агресію на Донбасі та збитий малайзійський літак рейсу MH17.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-