Держдума "вигнала" ЗМІ, які оголосили бойкот через депутата Слуцького

Держдума "вигнала" ЗМІ, які оголосили бойкот через депутата Слуцького

566
Ukrinform
Спікер Держдуми Росії В'ячеслав Володін оголосив про припинення акредитації журналістів тих ЗМІ, які вирішили відкликати своїх кореспондентів з Держдуми у зв'язку з бойкотом у справі депутата Леоніда Слуцького.

Про це повідомляє "Інтерфакс".

"У разі, якщо акредитація закінчується і ЗМІ відкликає своїх журналістів, знову-таки у відповідності з положенням про акредитацію представників ЗМІ (у Держдумі РФ - ред.), пропуски відкликаються", - сказав Володін.

Раніше вранці кілька журналісток парламентського пулу зіткнулися з тим, що працівники ФСТ при проході в Держдуму звіряли їх прізвища, зазначені в акредитаційній картці, з якимсь машинописним списком. Як вдалося з'ясувати журналістам, цей список складений для того, щоб не пропускати в Держдуму представників ЗМІ, які відкликали своїх кореспондентів в знак протесту проти рішення думської комісії з етики.

Спікер запевнив, що рішення не пропускати в Держдуму представників ЗМІ, оголосили бойкот Держдумі, не суперечить встановленим у Держдумі правилам акредитації. Він переадресував питання з приводу цієї ситуації до тих ЗМІ, які "змінюють свою позицію на іншу в плані представництва своїх журналістів".

Читайте також: Російські журналісти почали бойкот Держдуми

Після того як в Росії думська комісія з етики не знайшла порушень у діях депутата Леоніда Слуцького, звинуваченого в сексуальних домаганнях до журналісток, низка російських медіа оголосили бойкот. Відкликати всіх своїх журналістів, які працюють в Держдумі, вирішив медіахолдинг РБК. До бойкоту приєдналися також телеканал "Дождь", RTVI, радіо "Ехо Москви". «Комерсант» заявив про бойкот депутата Слуцького та думської комісії з етики, портал "Лєнта.ру" – тільки Слуцького.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>