Держдума РФ

26 липня 2021


Голосування ОРДЛО на виборах у Держдуму – у КВУ сказали, що може зробити Україна

МЗС України та інші відповідальні органи мають проводити активнішу політику щодо рішення щодо залучення населення тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях до запланованих на вересень цього року виборів до Державної думи, можливо, скликати засідання ООН.

23 липня 2021


МЗС висловило протест через рішення окупантів залучити населення ОРДЛО до виборів у Держдуму Росії

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку із схваленням Центральною виборчою комісією Російської Федерації рішення щодо залучення населення тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях України до запланованих на вересень цього року виборів до Державної думи Федеральних зборів РФ шляхом участі в електронному голосуванні.

22 липня 2021


Україна закликає ОБСЄ надати оцінку легітимності виборів у Держдуму з «голосуванням» ОРДЛО

Україна закликає Шведське головування в ОБСЄ, Бюро демократичних інститутів та прав людини (БДІПЛ) і держави-учасниці ОБСЄ відреагувати на наміри Росії залучити мешканців ОРДЛО до голосування на виборах до Держдуми РФ.

21 липня 2021

19 липня 2021

15 липня 2021


У МЗС назвали агітацію «єдиноросів» в окупованому Луганську кроком політичного відчаю

Міністерство закордонних справ засудило агітаційну діяльність російських депутатів в окупованому Луганську та незаконну паспортизацію, розглядаючи такі дії як демонстративний приклад відходу Росії від своїх зобов'язань в рамках Мінських домовленостей.

08 липня 2021

21 червня 2021

09 червня 2021


У Росії заборонили ототожнювати СРСР з нацистською Німеччиною

Державна дума РФ ухвалила в третьому, остаточному читанні закон про заборону публічно ототожнювати цілі, рішення, дії керівництва, військових СРСР і нацистської Німеччини, а також її європейських союзників.

26 травня 2021


Соратників Навального можуть не пустити на вибори - Держдума РФ ухвалила закон

Державна дума РФ ухвалила в третьому, заключному читанні закон, який розширить заборони на участь у виборах для людей, причетних до діяльності «екстремістської або терористичної організації». Під дію закону може потрапити і Фонд боротьби з корупцією Олексія Навального, який Генпрокуратура РФ зараз просить визнати екстремістською організацією.

19 травня 2021

16 травня 2021

15 травня 2021

24 березня 2021

10 лютого 2021


У Росії посилили покарання за непокору силовикам

Російська Державна дума ухвалила в третьому, остаточному читанні закон, який посилює відповідальність за порушення під час організації і фінансування масових акцій, а також за непокору співробітникам правоохоронних органів.

23 грудня 2020


Держдума РФ ухвалила закон «про цензуру в інтернеті»

Державна Дума на засіданні в середу ухвалила в остаточному, третьому читанні резонансний закон про заборону цензури з боку інтернет-порталів, мається на увазі, що це може стосуватися зарубіжних платформ YouTube, Facebook тощо.

22 грудня 2020


У Росію повертаються витверезники

Державна дума РФ ухвалила в підсумковому, третьому читанні два законопроєкти, що дають регіонам право з 1 січня 2021 року створювати платні медичні витверезники.

10 грудня 2020

28 жовтня 2020

23 вересня 2020

13 травня 2020


Держдума РФ заборонила балотуватися засудженим за участь у мітингах

Нижня палата парламенту Росії прийняла в остаточному читанні закон про заборону балотуватися на виборні посади кандидатам, які раніше були засуджені за злочини «середньої тяжкості», в тому числі за статтею 212.1, «за багаторазове порушення закону про мітинги».

11 березня 2020


Депутати ОПЗЖ не брали відряджень для поїздки в Москву - апарат Ради

Народні депутати від фракції “Опозиційна платформа — За життя”, які взяли участь у поїздці до Російської Федерації задля зустрічі з представниками Державної думи та президентом РФ, не оформлювали відрядження в апараті Верховної Ради.

10 березня 2020


Путін готовий "обнулитися", якщо так вирішить Конституційний суд

Президент РФ Путін виступив проти продовження повноважень президента за підсумками голосування щодо поправок до Конституції, однак при цьому готовий обнулити свої президентські терміни, якщо це підтримає Конституційний суд РФ.

07 лютого 2020

27 січня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-