Туреччина заявляє, що взяла на себе основний удар від війни в Сирії

Туреччина заявляє, що взяла на себе основний удар від війни в Сирії

Укрінформ
Туреччина продовжить боротьбу з тероризмом попри те, що деякі країни підтримують такі організації, як Робоча партія Курдистану.

Про це заявив прем'єр-міністр Туреччини Біналі Йилдирим, вказавши з трибуни Мюнхенській конференції з безпеки США, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"США співпрацюють з терористичною організацією, яка становить загрозу нашій країні у питанні забезпечення непорушності кордонів, заважає боротьбі з ІДІЛ. Нам важко це зрозуміти", - заявив Йилдирим.

За його словами, Туреччина дала "османського ляпаса терористичними організаціями, але вони натягли іншу маску і використовують проти турецького населення американську і російську зброю, отриману незаконним чином".

Прем'єр також підкреслив, що Туреччина захищає південний кордон НАТО. "Ми - частина НАТО, входимо в антитерористичну коаліцію і надаємо повітряну підтримку військам коаліції, допомогу у проведенні операцій", - перерахував він.

Читайте також: Туреччина пропонує США розмістити в Сирії спільний контингент

Вказав турецький політик і на те, що його країна бере на себе основний удар від війни в Сирії, прихистивши у себе понад 3,5 млн біженців. "Ми стримуємо потоки біженців, не дозволяємо їм рухатися в Європу, таким чином зберігаємо мир у Європі. Ми виконуємо наші зобов'язання", - заявив Йилдирим.

Якщо ми хочемо миру в Сирії, то "ті групи, які не брали участь у конфлікті, повинні уважніше прислухатися до того, про що говорять в Сочі і Астані, і продовжувати розпочату в Женеві роботу зі створення конституції", - порадив прем'єр. Він заявив, що Росія, Іран, Туреччина – головні актори у вирішенні сирійського конфлікту.

Фото: AA

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-