На майбутніх виборах Лен Пен поступиться тільки "кращому кандидату"

На майбутніх виборах Лен Пен поступиться тільки "кращому кандидату"

525
Ukrinform
Лідерка партії "Національний фронт" Марін Ле Пен готова не висувати свою кандидатуру і підтримати іншого кандидата від партії на президентських виборах у Франції 2022 року, якщо він буде "кращим за всіх" і зможе ефективно просувати ідеї партії.

Таку заяву Ле Пен зробила в контексті наміру обрання кандидата від партії на президентські вибори 2022 року на з’їзді у березні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Якщо я - краща, щоб привести наші ідеї і згуртувати навколо мене, я це робитиму. Якщо члени "Національного фронту" вирішать, що є хтось кращий, ніж я, у мене з цим жодних проблем. Ніяких питань, адже я борюся за ідеї, не борюся за свою особисту кар'єру", - наголосила Ле Пен.

Вона запевнила: якщо знайдеться той, хто сильніший від неї у питанні єднання та втілення ідей "Національного фронту", вона буде допомагати цій людині.

Читайте також: Порошенко виступить на конференції з безпеки у Мюнхені

Також Ле Пен сказала, що жодних праймеріз в партії перед обранням кандидата на вибори проводитися не буде.

З’їзд партії "Національний фронт" відбудеться 10-11 березня у Ліллі. Перед виборами 2022 року відбудеться ще один з’їзд, наразі точної дати та місця проведення не оголошено.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>