SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Німці відзначили «циркульний день» Берлінської стіни - 06.02.2018 05:09 — Новини Укрінформ
Німці відзначили «циркульний день» Берлінської стіни

Німці відзначили «циркульний день» Берлінської стіни

Фото
603
Ukrinform
П'ятого лютого німці знову згадували про Берлінську стіну.

З чим це пов'язано, дізналася кореспондент Укрінформу.

«Циркульний» або «круговий» - означає, що 5 лютого 2018 року виповнилося 28 років, 2 місяці і 26 днів з моменту падіння стіни, яка розділяла два світи, - рівно стільки ж це споруда простояла. У Німеччині вважають, що такий збіг гідний того, аби ще раз згадати про Берлінську стіну.

Читайте також: Меркель порівняла анексію Криму з поділом Німеччини на НДР і ФРН

Споруджена вона була як державний кордон між НДР і Західним Берліном, анклавом на території Східної Німеччини, 13 серпня 1961 року. Протяжність цієї інженерної споруди становила 155 км, висота – в середньому 3,6 м. Лише за офіційною статистикою за більш ніж 28 років її існування при спробі до втечі на Захід загинули не менше 140 осіб. Це ті, імена яких точно відомі.

Впала стіна 9 листопада 1989 року.

Німці відзначили «циркульний день» Берлінського муру

Сьогодні в різних частинах міста можна бачити фрагменти одного з найвідоміших символів Холодної війни, а також позначену на землі бруківкою лінію, де вона проходила. Це привертає увагу численних туристів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-