Сенатор-демократ закидає Трампу створення "конституційної кризи" в США

Сенатор-демократ закидає Трампу створення "конституційної кризи" в США

773
Ukrinform
Впливовий американський сенатор-демократ Дік Дурбін заявив, що в разі звільнення президентом Трампом спецпрокурора Мюллера і заступника генпрокурора Розенштейна, які ведуть "російське" розслідування, у США виникне конституційна криза.

Так думку він висловив у неділю під час прямого ефіру на телеканалі CNN.

"Треба сказати, що це кінець розслідування, все це – прагнення Дональда Трампа звільнити (заступника генерального прокурора Рода) Розенштейна або звільнити (спеціального прокурора Роберта) Мюллера; я просто скажу вам, що це може призвести до конституційної кризи",- заявив сенатор, який посідає другу сходинку в ієрархії демократів у верхній палаті Конгресу США.

Як підкреслив Дурбін, використання президентом доповіді республіканця Нуньєса для звільнення керівників розслідування означатиме, що глава Білого дому опиниться поза законом.

Читайте також: Трамп спробував виправдатися у "російському" розслідуванні ФБР і Конгресу

У так званій доповіді конгресмена Нуньєса стверджується, що ФБР начебто зловживала повноваженнями, які мала відповідно до закону про нагляд за іноземними розвідками (FISA), коли за рішенням спеціального суду встановила спостереження за помічником Трампа Картером Пейджем. Сам Пейдж підтвердив зв'язки з російським урядом, а також те, що надавав інформацію кампанії Трампа про контакти з росіянами під час президентських виборів у США.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-