Вбивство Литвиненка: Британія заморозила активи двох підозрюваних росіян

Вбивство Литвиненка: Британія заморозила активи двох підозрюваних росіян

Укрінформ
Велика Британія заморозила активи двох росіян, звинувачених у вбивстві в 2006 році в Лондоні колишнього офіцера Федеральної служби безпеки Росії Олександра Литвиненка.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

"Велика Британія 22 січня заморозила активи Андрія Лугового та Дмитра Ковтуна, двох росіян, звинувачених у вбивстві в 2006 році в Лондоні колишнього офіцера Федеральної служби безпеки Росії Олександра Литвиненка. Це зроблено відповідно до положень закону 2001 року про боротьбу з тероризмом", - йдеться в повідомленні.

21 січня суддя Роберт Оуен, який очолював британське урядове розслідування цього злочину, заявив, що Луговий і Ковтун убили Литвиненка, поклавши до чаю смертельну дозу полонію 210 під час зустрічі 1 листопада 2006 року. Литвиненко, який був публічним критиком російського президента Володимира Путіна, помер через кілька днів після цього.

Читайте також: Вбивство Литвиненка: дружина звинувачує російську владу

Обидва підозрюваних заперечують будь-яку причетність до смерті Литвиненка. Проте британські слідчі знайшли сліди полонію 210 у готелях, ресторанах і літаках, що використовувалися Луговим. За повідомленнями, Луговий лікувався від радіаційного отруєння в Москві в грудні 2006 року.

У 2007 році Луговий став депутатом російської Державної думи. В 2015 році президент Росії Володимир Путін присудив йому державну нагороду «За службу Батьківщині».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-