SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight В столиці Латвії відзначили День Соборності України та 100-річчя УНР - 23.01.2018 02:27 — Новини Укрінформ
В столиці Латвії відзначили День Соборності України та 100-річчя УНР

В столиці Латвії відзначили День Соборності України та 100-річчя УНР

Фото
1160
Ukrinform
Дипломатичний корпус України, українська громада Риги та латиські активісти 22 січня відзначили 100-річчя створення УНР та День Соборності України.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Святкування почалося зранку, коли тимчасовий повірений України в Латвії Аліса Подоляк завітала до учнів Ризької української середньої школи, аби поговорити про значення Соборності для України, коли 99 років тому Актом Злуки УНР і ЗУНР об’єдналися у єдину державу. Також дипломат розказала учням про подвиг Героїв Крут та 100-річчя створення УНР.

В столиці Латвії відзначили День Соборності України та 100-річчя УНР

Читайте також: Ще один канадський депутат приєднався до флешмобу #УкраїнаЄдина

Ввечері українські дипломати, громада Конгресу українців Латвії та латиські активісти прийшли до пам’ятника Тарасу Шевченку, де поклали вінок та квіти, заспівали гімни України та Латвії. Вони також сфотографувалися біля пам’ятника на честь Дня соборності з плакатами «Україна єдина», «United Ukraine».


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-