Генсек ООН закликав світ об’єднатися, аби подолати загрози

Генсек ООН закликав світ об’єднатися, аби подолати загрози

Відео
Укрінформ
Генеральний Секретар ООН Антоніу Гутерреш попереджає, що перед світом у наступному році ймовірно постануть багато складних та нових загроз. 

У своєму новорічному зверненні Гутерреш закликав до більшої єдності для того, щоб подолати ці загрози та зробити світ більш мирним, повідомляє "Голос Америки".

Генсек визнав, що його сподівання на мир у 2017 році не справдилися. "На жаль, у багатьох відношеннях світ навпаки пішов у зворотньому напрямку", - заявив генсек. Гутерреш назвав своє звернення попередженням світові про небезпеку.

"Конфлікти поглибились, з’явились нові загрози. Занепокоєння навколо ядерної зброї на найвищому з часів холодної війни рівні. Кліматичні зміни відбуваються швидше, ніж ми реагуємо. Нерівність у світі зростає, ми є свідками жахливих порушень прав людини. Націоналізм та ксенофобія у момент, коли ми вступаємо в 2018 рік, на підйомі. Я закликаю до єдності", - сказав Гутерреш.

Читайте також: Ващиковський назвав три можливі варіанти розміщення місії ООН на Донбасі

Утім, додав він, "світ може стати безпечнішим, конфлікти та ненависть можна подолати. Однак лише в тому випадку, коли світові лідери об’єднаються для того, щоб подолати розкол та згуртувати людей навколо спільних цілей".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-