Канаді варто активізувати обмін розвідданими із Україною – парламентський звіт

Канаді варто активізувати обмін розвідданими із Україною – парламентський звіт

4430
Ukrinform
Канаді слід відновити передачу Збройним силам України супутникових зображень RADARSAT-2.

Про це йдеться у підготовленому Постійним комітетом парламенту Канади із питань оборони звіті «Канадська підтримка України у час кризи та збройного конфлікту», який є у розпорядженні Укрінформу.

«Рекомендуємо уряду Канади повернутися до практики надання зображень RADARSAT-2 й брати участь в обміні розвідувальними даними з Україною», - йдеться у документі.

Окрім цього, депутати заохочують усіляко розвивати співпрацю між оборонними підприємствами двох країн. «Рекомендуємо уряду Канади заохочувати співпрацю між українськими та канадськими оборонними індустріями», - наголошують автори звіту.

Читайте також: Канада не втомилася від України - політичний директор МЗС

Як відомо, RADARSAT-2 - канадський супутник дистанційного зондування Землі. Угоду про обмін розвідувальними даними між оборонними відомствами України та Канади було укладено на початку 2015 року, однак незабаром після приходу до влади прем'єр-міністр Джастін Трюдо призупинив її дію, посилаючись на нестачу коштів і проблеми з ліцензуванням.

Українська сторона регулярно звертається до канадської із проханням відновити дію угоди. Це питання порушувалося і під час зустрічі Петра Порошенка із Джастіном Трюдо у Торонто в вересні.

Фото eoPortal

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>