Молодики влаштували погром в бутіках у Брюсселі

Молодики влаштували погром в бутіках у Брюсселі

Відео
1118
Ukrinform
У Брюсселі під час масових заворушень було затримано 12 осіб

Про це з посиланням на місцеве управління поліції, пише espreso.tv.

Події почалися на площі перед брюссельським Палацом правосуддя біля одного з найбільш дорогих комерційних кварталів столиці Бельгії після маніфестації проти "рабства", до якого потрапляють африканські мігранти в Лівії. Банда молодих людей кинулася на авеню Луїз, де розгромила і розграбувала розташовані там бутики.

За словами офіційного представника поліції Ілзе ван де Кере, близько 30 осіб перемістилися від Палацу правосуддя на авеню Луїз і увірвалися в магазини. Вона повідомила, що було задіяно спеціальний підрозділ по боротьбі з масовими заворушеннями.

За даними офіційного представника бургомістра Брюсселя, група погромників навмисно перемішалася із маніфестантами з метою перетворити дозволену акцію в безлад. Після маніфестації вони приховали обличчя під масками і почали кидати каміння у вітрини.

Про заподіяний збиток поки подаються відомості самого загального характеру, проте вже відомо, що були розгромлені магазини Damart і Caroline Bis, пошкоджено поліцейський автомобіль. До місця подій були спрямовані водомети і вертоліт.

Телеканал RTBF зазначає, що більшості учасників заворушень - від 15 до 18 років.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-