Канадський депутат порівняв Путіна зі Сталіним

Канадський депутат порівняв Путіна зі Сталіним

915
Ukrinform
Володимир Путін використовує методи поневолення України, подібні до сталінських.

Про це в Оттаві під час заходу з ушанування жертв Голодомору в Україні заявив депутат парламенту Канади Борис Вжесневський, повідомляє кореспондент Укрінформу.  

«Нині знову на ті самі землі прийшло зло. Кремль знову має імперіалістичні плани, і знову тисячі українців кладуть свої життя. Сталін використовував апаратчиків, червоні бригади, потьомкінські села й журналістів, на кшталт Дюранді. Путін застосовує солдат, гібридні військові дії, «RT International» та інтернет-тролів», - сказав Вжесневський.

Він також описав присутнім жахливу картину вимираючого під час Голодомору українського села. «У 1932-1933 рр. за колючим дротом Україна стала пеклом на землі, пишна сільська місцевість була деградована, коли люди їли листя, траву – усе, що росло. Смертельна тиша впала на Україну. Її порушувала лише бричка, що збирала по селах мертвих», - розповів депутат.

Читайте також: Про Голодомор у Європі знають лише фахівці - німецький історик

За його словами, це жахіття стало можливим завдяки політиці умиротворення, якої дотримувалися західні лідери відносно тодішнього СРСР. «Сталінські імперіалістичні погляди трималися буквально на кістках мільйонів українців й умиротворенні світових лідерів, які не хотіли протистояти злу. Лише кілька хоробрих політиків і журналістів говорили правду про Голодомор. Решта Заходу відвернулася, споживаючи дари тих голодуючих земель», - підсумував Вжесневський. 

Він закликав усіх присутніх, особливо інших депутатів, докласти зусиль, аби не допустити нічого подібного у майбутньому. «Вшановуючи мільйони замучених голодом під час Голодомору, візьмімо мужнє зобов'язання усього із двох слів: ніколи знову», - наголосив депутат.

На превью - карикатура КЕМО

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>