Сьогодні Данія розпочне головування в Комітеті міністрів Ради Європи

Сьогодні Данія розпочне головування в Комітеті міністрів Ради Європи

875
Ukrinform
Починаючи з 15 листопада Данія шість місяців головуватиме у Комітеті міністрів Ради Європи.

Сьогодні у Рад Європи відбудеться урочиста передача головування від Чеської Республіки, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Данія перебере у Чехії головування у Комітету міністрів Ради Європи на наступні шість місяців. Міністр закордонних справ Чеської Республіки Любомир Заоралек, який буде присутнім на засіданні, передасть головування своєму наступнику - міністру закордонних справ Данії Андерсу Самуельсену», - повідомили у Раді Європи.

Читайте також: В ЄС створять Європейський освітній простір

Урочисті заходи передачі повноважень відбудуться в Раді Європі. Крім того, відповідно до традиції для всіх країн, що переймають головування, прапор Данії буде піднятий у центрі міста Страсбурга (о 13 годині, Place de la République).

Країна вже підготувала перелік пріоритетів на своє головування, який буде оприлюднений після офіційної передачі повноважень.

Як відомо, Комітет міністрів - керівний орган Ради Європи. До його складу входять міністри закордонних справ всіх держав-членів Ради Європи або їх постійні представники, які по черзі головують у Комітеті.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>