Росія шукає шляхи поширення сепаратистської "лихоманки” в Європі - експерт

Росія шукає шляхи поширення сепаратистської "лихоманки” в Європі - експерт

823
Ukrinform
Росія підтримує сепаратистські рухи в Європі, зокрема маючи за мету підірвати єдність Великої Британії.

Про це в ексклюзивному коментарі власному кореспонденту Укрінформу у Брюсселі заявив британський журналіст і видавець Гарі Картрайт, відповідаючи на запитання, чи підтримує Кремль сепаратизм у Шотландії.

«Цілком очевидно, що Росія вбачає ЄС як загрозу. Тому шукає шляхи для його підриву та послаблення. Вона підтримує сепаратистські рухи та політичні партії, які виступають за вихід з ЄС, що становить загрозу розділити країни-члени», - заявив британський експерт.

Відтак, наголосив Картрайт, немає жодної несподіванки в тому, що Кремль хоче бачити Британію роздробленою.

«Через слабкість ліберальної демократії зовнішнім інтересам легко впливати на політичні процеси, чим постійно користується Росія. Британський уряд повинен бути більш твердим та без вагань відкидати такі інфільтрації», - зазначив експерт.

Він додав, що британське керівництво має вжити рішучих кроків і закрити ЗМІ, які фінансуються Кремлем, та діють у Британії

Читайте також: ФСБ прикрила "Артпідготовку": заявляє, що запобігла революції в Росії

Як повідомлялося, напередодні британське видання The Telegraph поширило заяву американського сенатора Ангуса Кінга про те, що Кремль підтримає сепаратизм у Шотландії. За його словами, російські кіберагенти розпочали роботу у Шотландії стосовно підтримки другого референдуму про незалежність.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>