Brexit: Лондон не виключає втручання РФ у референдум і просить дані Facebook

Brexit: Лондон не виключає втручання РФ у референдум і просить дані Facebook

1011
Ukrinform
Парламентський комітет Великої Британії звернувся із письмовим запитом до засновника і керівника соціальної мережі Facebook щодо можливого втручання Росії у референдум по Brexit та вибори 2017 року.

Про це повідомляє Reuters.

“Британський парламентський комітет надіслав главі Facebook запит про надання інформації про будь-яку проплачену діяльність причетних до Росії облікових записів Facebook під час референдуму щодо виходу із ЄС у 2016 році та виборів 2017 року”, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що запит було зроблено головою Комітету з питань цифрової інформації, медіа та спорту в рамках зусиль зі збирання доказів для розслідування щодо підроблених новин.

Раніше глава Facebook Messenger Девід Маркус заявив, що Росія могла використовувати цей додаток для впливу на американських виборців в 2016 році.

Як відомо, минулого місяця Facebook повідомив слідству, що за останні два роки ним були виявлені на своїй платформі тисячі платних оголошень політичного змісту, пов'язані з підставними обліковими записами з Росії. Зокрема повідомлялося, що з 470 неавторизованих акаунтів було витрачено близько $100 тис. доларів на купівлю близько 3 тис. оголошень.

Читайте також: Гейлі назвала “війною” втручання Росії в американські вибори

Пізніше компанія Twitter повідомила про виявлення понад 200 акаунтів на своїй платформі, діяльність яких була пов'язана зі спробами РФ втрутитися у президентські вибори у США.

Розкриття Facebook даних, що росіяни купували політичну рекламу в цій соціальній мережі під час президентської кампанії 2016 року, спонукали Федеральну виборчу комісію США заявити 14 вересня про потребу "переглянути та модернізувати" виборче законодавство. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>