Європарламент ухвалив нову систему розподілу біженців

Європарламент ухвалив нову систему розподілу біженців

1004
Ukrinform
Комітет з питань внутрішніх справ Європарламенту 43 голосами проти 16 проголосував за автоматичну систему розподілу біженців, засновану на сукупності певних фіксованих критеріїв.

Про це повідомляє DW.

"Тепер кількість мігрантів, які повинна прийняти та чи інша країна Євросоюзу, прямо залежатиме від кількості власного населення і економічних показників держави", - йдеться в повідомленні.

Таким чином Європарламент виступив за відмову від чинної Дублінської угоди, нагадує агентство dpa. Згідно з нею, питання про надання притулку повинні розглядати імміграційні служби тієї держави, де мігрант вперше подав заяву про притулок або вперше ступив на землю ЄС. Сучасна міграційна криза показала недієздатність цього регламенту, оскільки такі країни, як Італія і Греція, на які припав основний потік біженців, не змогли з ним впоратись, дозволяючи мігрантам без відповідних документів потрапляти в інші країни, зокрема, в Німеччину.

Читайте також: Глава МВС Польщі: Ми не приймемо біженців, бо вже маємо українців

Пропозиції, вироблені комітетом із внутрішніх справ, повинні бути підтримані сесією Європарламенту, після цього вони будуть передані на розгляд Ради міністрів ЄС. При цьому через позицію таких країн, як Угорщина та Чехія, які виступають проти автоматичного розподілу біженців, в керівних органах Євросоюзу досі не можуть виробити єдину позицію з розв'язання міграційної кризи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>