Франція посилить заходи проти незареєстрованих мігрантів - Макрон

Франція посилить заходи проти незареєстрованих мігрантів - Макрон

861
Ukrinform
Французьке керівництво посилить заходи, які вживатимуться щодо іноземців, які не зареєстровані в країні. У разі вчинення такими особами злочину, їх буде депортовано з країни. 

Про це сказав президент Франції Еммануель Макрон у телеінтерв’ю, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми будемо вживати найдієвіші заходи, ми будемо робити те, що ми повинні робити", - сказав Макрон, наголосивши, що за нинішніми правилами мігранти, які незаконно перебувають в країні, можуть бути заарештовані та випущені з-під варти, тим більше їх не депортують.

Питання нелегальних мігрантів було порушене через випадок, який стався у Марселі два тижні тому, коли мігрант Ахмет Ханачі вбив двох жінок. Обурення президента викликав той факт, що Ханачі вже був відомий поліції як злочинець, людина, залежна від наркотичних речовин та алкоголю, а за два дні до вбивства в Марселі Ханачі арештовували за крадіжку в магазині Ліона, але згодом відпустили.

Читайте також: Після теракту в Марселі звільнили префекта поліції регіону

Як повідомлялося, раніше Франція заявляла про те, що у найближчі два роки пустить в країну 10 тисяч легальних мігрантів, для чого в Африці будуть відкриті спеціалізовані імміграційні центри.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>