РФ випустила нову банкноту - із зображенням Херсонеса

РФ випустила нову банкноту - із зображенням Херсонеса

848
Укрінформ
Сьогодні в Росії надійшли в обіг нові банкноти номіналом 200 рублів.

На банкноті 200 рублів з лицьової сторони зображений Пам'ятник затопленим кораблям у Севастополі, а на звороті — Херсонес Таврійський, повідомляє Медуза.

Як повідомлялося, у вересні Польща відмовилася від зображення львівського "Меморіалу орлят" у своїх паспортах, замінивши його зображенням 13-річного Антося Петрикевича, одного з тих, хто виборював незалежність Польщі і похований на кладовищі "львівських орлят".

Читайте також: У США конгресмени оприлюднять "проросійську рекламу" з Facebook

Також Польща відмовилася від зображення "Гострої брама" у Вільнюсі - замість неї в нових польських паспортах з'явиться епітафія з могили Марії Пілсудської.

Наприкінці липня Міністерство внутрішніх справ Польщі розпочало кампанію "Спроектуй з нами польський паспорт 2018 року" з метою вибору мотивів, які будуть в новому документі. Серед пропозицій з'явилися "Гостра брама" у Вільнюсі та "Меморіал орлят" у Львові, що викликало протест Литви та України.

На початку серпня в МЗС України вручили ноту протесту послу Республіки Польща в Україні Яну Пєклу у зв'язку з намірами польської сторони розмістити на сторінках нового паспорта зображення "Меморіалу орлят" у Львові. Свої протести з цього приводу висловила також і Литва.

Під час Економічного форуму в Криниці 6 вересня маршалок Сенату Станіслав Карчевський заявив, що проблема можливого розміщення зображення львівського "Меморіалу орлят" у польських паспорти "остаточно вирішена".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-