ПАРЄ не спромоглася й з другої спроби обрати нового президента

ПАРЄ не спромоглася й з другої спроби обрати нового президента

Укрінформ
Жодний із двох кандидатів на пост президента Парламентської Асамблеї Ради Європи не набрав у другому турі необхідної абсолютної більшості голосів.

Голосування пройшло у понеділок під час осінньої сесії ПАРЄ, яка проходить 9-13 жовтня у Страсбурзі, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

У другому турі на підтримку депутата від Кіпру Стелли Кіріакідес було подано 121 голос, а литовський політик Емануеліс Зінгеріс отримав 69 голосів за необхідних для перемоги 152.

Третій, останній, раунд голосування призначено на вівторок.

Як повідомляв Укрінформ, попередній голова ПАРЄ іспанський сенатор Педро Аграмунт подав у відставку, нібито за станом здоров’я. Водночас головною причиною відставки стали корупційні зв’язки іспанського політика з російськими політичними колами. У березні 2017 року Аграмунт відвідав у складі російської делегації на літаку Міністерства оборони РФ Сирію, не маючи на це мандату, повноважень та дозволу від ПАРЄ. З ініціативи та активної позиції української делегації Аграмунту було оголошено недовіру та відсторонено від виконання обов’язків президента Асамблеї.

Читайте також: Президента ПАРЄ обиратимуть увечері - перша спроба провалилася

Новообраний президент виконуватиме обов’язки на цьому посту до зимової сесії ПАРЄ, яка пройде 22-26 січня 2018 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-