Штати розширюють санкції проти Росії та Китаю через допомогу КНДР

Штати розширюють санкції проти Росії та Китаю через допомогу КНДР

Укрінформ
Вашингтон вводить санкції проти компаній та осіб з Росії та Китаю, які фінансово допомагали Північній Кореї у створенні ракетно-ядерної програми.

Про це повідомляє АР.

"Адміністрація Трампа накладає санкції на 16 головним чином китайських та російських компаній та людей через надання допомоги в програмах ядерної та балістичної ракетної зброї Північної Кореї та надання КНДР грошей на підтримку цих програм", - йдеться у повідомленні.

Видання The Washington Post повідомляє, що санкції стосуються 10 компаній та шести осіб. Вони призначені для руйнування економічних зв'язків, які дозволили Пхеньяну фінансувати ракетно-ядерну програму, попри суворі санкції ООН, які забороняють це.

Раніше повідомлялося, що Рада Безпеки ООН незабаром може знову посилити санкції проти КНДР за незмінні спроби розробити ефективну ядерну зброю.

Читайте також: КНДР пригрозила США та Південній Кореї «безжальною відплатою» за навчання

На початку серпня члени Ради Безпеки ООН схвалили резолюцію, що передбачає введення додаткових санкцій проти КНДР. Нею передбачається ембарго на постачання з країни вугілля, заліза, свинцю і морепродуктів, що позбавить Пхеньян третини доходів від експорту, скоротивши його до двох мільярдів доларів. Також вводиться заборона на збільшення кількості північнокорейських робітників у країнах-учасницях ООН, створення нових і розширення спільних підприємств, що вже діють з КНДР.

Рада Безпеки ООН уже шість разів застосовувала санкції, які так і не змогли зупинити прагнення Північної Кореї розвивати і створювати ядерну зброю. Ініціатором введення нових санкцій проти КНДР стали США у відповідь на два недавні запуски Пхеньяном міжконтинентальних балістичних ракет.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-