Канада надішле до Латвії додаткові війська

Канада надішле до Латвії додаткові війська

Укрінформ
Канада ухвалила рішення тимчасово збільшити кількість своїх військових та бойової техніки в Латвії.

Як повідомили у міністерстві оборони Канади, йдеться про чотири 155-мм гаубиці М777 та близько 100 членів особового складу Збройних сил Канади.

«Метою розгортання додаткової кількості військових та техніки є підтримка націлених на оборону занять під час осінніх навчань бойової групи та надання можливостей для подальших тренувань», - заявили у Міноборони.

Читайте також: Канада підтримує США у протистоянні із КНДР – Фріланд

У відомстві наголосили, що розгортання військового обладнання та персоналу підкреслює подальшу готовність Канади підтримувати своїх союзників.

«Присутність очолюваної Канадою бойової групи в Латвії чітко демонструє солідарність союзників, їх рішучість та здатність захистити населення та територію Латвії від можливої агресії», - зазначили у міністерстві оборони.

Читайте також: Пенс назвав Росію головною загрозою для країн Балтії

Нагадаємо: під час саміту НАТО у 2016-ому Канада погодилася надіслати свої війська разом із технікою до Латвії та очолити багатонаціональний батальйон, який перебуватиме у Прибалтиці з метою стримування можливої російської агресії. По батальйону виділили також США, Німеччина та Великобританія, які розгорнули свої війська у інших прикордонних із Росією державах-членах Північноатлантичного альянсу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-