В уряді ФРН заявляють, що Росія анексією Криму поставила під сумнів європейський порядок

В уряді ФРН заявляють, що Росія анексією Криму поставила під сумнів європейський порядок

1520
Ukrinform
Федеральний уряд «взяв до відома» висловлювання керівника Вільної демократичної партії Німеччини Крістіана Лінднера, але відповідальності за них не несе, залишаючись на своїх чітких позиціях в питанні Криму.

Про це в понеділок заявила представник уряду Німеччини Ульріке Деммер, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Позиція федерального уряду, як і всього Європейського Союзу, залишається абсолютно однозначною і чіткою, вона незмінна: Росія анексією українського півострова Крим порушила міжнародне право і поставила під сумнів європейський порядок, що склався після завершення Другої світової війни», - сказала Деммер.

При цьому навела слова канцлера Ангели Меркель, яка ще в 2014 році заявила: «ми не можемо допустити порушення закону і безправ'я, анексія Криму не може бути визнана. Ми живемо в Європі, мир в якій зберігається впродовж декількох десятиліть завдяки повазі кордонів».

Деммер також зазначила, що санкції проти Росії - не самоціль, це реакція на протиправну анексію Криму і дестабілізацію сходу України Росією шляхом підтримки проросійських сепаратистів.

«Тому економічні санкції ЄС проти Росії будуть зберігатися до того часу, поки залишаються підстави, за якими вони були введені в дію», - запевнила представник уряду.

Читайте також: Лідер німецьких лібералів пояснив позицію щодо анексії Криму та відносин з РФ

Як раніше повідомлялося, лідер Вільної демократичної партії (ВДП) Крістіан Лінднер висловив думку про необхідність коригування курсу Берліна щодо Росії. Він пропонує «інкапсулювати» ситуацію з Кримом, щоби домогтися прогресу за іншими напрямами, а Крим поки розглядати як «тимчасове рішення на невизначений термін». Він також не згоден із тим, що європейські санкції мають бути зняті тільки після остаточного виконання Мінських мирних угод і закликає «оцінювати позитивні проміжні кроки».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-