Конгрес США опублікував новий законопроект про антиросійські санкції

Конгрес США опублікував новий законопроект про антиросійські санкції

2776
Ukrinform
Конгрес США опублікував новий законопроект щодо санкцій проти Ірану і Росії, що був внесений в Палату представників 12 липня.

Текст документа з'явився на офіційному сайті Конгресу.

Співавторами документа виступили лідер демократичної меншості в нижній палаті Конгресу США Ненсі Пелосі, її заступник Стені Хойер, а також старший член Комітету у закордонних справах Палати представників конгресмен-демократ Еліот Енгел.

Раніше агентство Bloomberg повідомило, що голосування в нижній палаті щодо цього документа відбудеться у вівторок, 25 липня.

Читайте також: США розширили санкції проти Ірану

Як повідомляв Укрінформ, у червні Сенат США переважною більшістю ухвалив законопроект S. 722 про введення санкцій проти Ірану, який також включав у себе розділ із новими розширеними санкціями проти Росії. Процедура його прийняття в Конгресі була призупинена через конституційну вимогу про те, що всі законодавчі ініціативи, які стосуються бюджетних наповнень, мають прийматися спочатку в нижній, а потім у верхній палаті.

Проект закону включає запровадження як індивідуальних, так і секторальних санкцій проти РФ, а також закріплює існуючі обмеження проти Росії, позбавляючи президента права скасовувати їх дію без ухвалення Конгресу США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>