Заява парламенту Молдови погіршить стосунки з Москвою – Додон

Заява парламенту Молдови погіршить стосунки з Москвою – Додон

Укрінформ
Президент Молдови Ігор Додон засудив прийняту парламентом Декларацію з вимогою про виведення російських військ і озброєння з території невизнаного Придністров'я.

Про це президент написав на своїй сторінці у Facebook.

"З приводу так званої декларації відносно Придністров'я з боку правлячої парламентської більшості. Категорично засуджую цю чергову провокацію. Ці дії спрямовані на погіршення відносин з Російською Федерацією та підрив тих успіхів, яких вдалося досягти спільно з російським керівництвом, а саме, в області експорту молдавської продукції, ситуації з мігрантами, регіональної співпраці, освітніх і гуманітарних програм", - написав Додон.

Президент відзначає, що "ця провокація вписується у чергу дій з боку парламентської більшості під керівництвом Демпартії по нагнітанню обстановки у регіоні і, в першу чергу, по відношенню до Росії напередодні візиту заступника голови уряду РФ Дмитра Рогозіна до Молдови".

Читайте також: Молдова вимагає виведення російських військ із Придністров'я

Додон нагадав також про висилку російських дипломатів, боротьбу з російською пропагандою, а також "відмову уряду і парламенту від участі у роботі структур СНД".

Глава Молдови вважає, що "подібні заяви не можуть розроблятися і прийматися самою владою без впливу ззовні".

Як повідомляв Укрінформ, у п'ятницю, 21 липня, парламент Молдови прийняв Декларацію з вимогою про виведення російських військ і озброєння з території Придністровського регіону, а також про трансформацію військової миротворчої місії на Дністрі в громадянську.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-