ООН закликала Пхеньян сісти за стіл переговорів

ООН закликала Пхеньян сісти за стіл переговорів

689
Ukrinform
Цього тижня Південна Корея запропонувала КНДР провести переговори з військової тематики і організувати зустрічі розлучених сімей. В ООН привітали ці ініціативи Сеула і закликали Пхеньян відгукнутися на них.

Про це повідомляє Центр новин ООН.

«Нас не один раз запитували щодо розвитку подій на Корейському півострові. У зв'язку з цим хочу сказати вам, що Генеральний секретар ООН привітав пропозицію Республіки Корея відновити міжкорейські канали зв'язку і закликав лідерів Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР) позитивно відреагувати на цю пропозицію», - заявив представник офісу прес-секретаря ООН Фархан Хак.

Він підкреслив, що раніше Генеральний секретар ООН вже заявляв про надзвичайну небезпеку відсутності будь-яких каналів комунікації з Північною Кореєю.

«Відновлення та зміцнення каналів зв'язку, особливо між військовими, допоможе досягти зниження ймовірності прорахунків або непорозумінь і сприятиме зниженню напруженості в регіоні», - підкреслив Фархан Хак.

Раніше Міністерство оборони Південної Кореї виступило з ініціативою про відновлення переговорів між Півднем і Північчю Корейського півострова.

Читайте також: Сеул запропонував Пхеньяну відновити переговори

У Сеулі запропонували провести переговори з Північчю 21 липня у Тхонільгак (будівля на стороні КНДР у Панмунджомі, де раніше проходили переговори) на демаркаційній лінії, щоб зупинити ворожі дії, що підвищують військову напруженість.овали

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>