Качинський переконаний в успішному проведенні судової реформи

Качинський переконаний в успішному проведенні судової реформи

Укрінформ
Лідер правлячої партії “Право і Справедливість” (PiS) Ярослав Качинський висловив переконання, що судову реформу в Польщі буде проведено повністю.

Про це він заявив в ефірі телеканалу TVP Info.

“Я переконаний, що серед складної боротьби і протидії, а можливо й авантюр, оскільки якщо голосуватимемо, то в Сеймі можуть статися авантюри і спроби блокування, ми зможемо це здійснити, ми до цього готові”,- заявив Качинський.

Читайте також: Єврокомісія вимагає призупинити скандальну судову реформу в Польщі

Лідер PiS зазначив, що він вірить у підписання Дудою змін до законів, які входять до пакету судової реформи партії влади.

“Суди сьогодні є сильними щодо слабких і слабі щодо сильних. Так це сьогодні виглядає і ми це мусимо змінити. Суспільство це бачить, на це вказують усі дослідження”, - наголосив Качинський.

Читайте також: Екс-президенти Польщі заявили про початок диктатури у країні

На його переконання, Єврокомісія не зможе запровадити санкції проти Польщі, оскільки їх не підтримають усі 100% країн Спільноти.

“Справи, якими ми зараз займаємося, належать до виключної компетенції держав. Тому, ми бачимо тут зловживання (з боку Єврокомісії), дію політичного характеру”,- заявив  лідер PiS.

Читайте також: У Варшаві - багатотисячний мітинг. Качинському нагадують, що він "не Янукович"

Як інформувало агентство, польська правляча партія “Право і Справедливість” (PiS) хоче внести зміни до трьох законів - про Верховний суд, Національну суддівську раду і суди загальної юрисдикції. Це викликало протести з боку опозиції та частини польського суспільства, а також гостру реакцію з боку Єврокомісії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-