У США обмежили використання продуктів Лабораторії Касперського

У США обмежили використання продуктів Лабораторії Касперського

991
Ukrinform
Адміністрація президента США видалила Лабораторію Касперського з двох списків постачальників, продукція яких схвалена для використання урядовими агентствами.

Про це передає Reuters.

Зазначається, що продукція Лабораторії була видалена із списків, що стосуються контрактів на надання послуг в області інформаційних технологій і цифрового фотообладнання.

Представник Адміністрації загальних служб США (GSA) повідомила, що такі дії були зроблені "після ретельного розгляду", і спрямовані на забезпечення цілісності та безпеки урядових систем США.

Читайте також: У Пентагоні хочуть заборонити користуватися програмами "Лабораторії Касперського"

За інформацією агентства, держустанови, як і раніше, зможуть використовувати продукцію Касперського, яка була придбана не у рамках контрактів GSA.

У свою чергу, в Лабораторії Касперського заявили, що не отримували оновлень від GSA або іншого урядового агентства США з приводу свого статусу в якості постачальника.

Читайте також: Касперський готовий свідчити у Конгресі, щоб довести непричетність до ФСБ

Нагадаємо: 11 липня Вloomberg з посиланням на дані внутрішнього листування компанії повідомило, що Лабораторія Касперського має тісні зв'язки з російським урядом та розвідувальними службами.

Читайте також: "Лабораторія Касперського" розробила для ФСБ Росії секретний проект - Bloomberg

Раніше агентство також писало про зв'язки з російськими спецслужбами глави компанії Євгена Касперського.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>