Австрія засудила напад бойовиків на спостерігачів ОБСЄ

Австрія засудила напад бойовиків на спостерігачів ОБСЄ

Укрінформ
Австрійське представництво Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) засуджує напад на беззбройний патруль ОБСЄ і закликає притягнути винних до відповідальності.

Про це повідомляє прес-служба представництва в Тwitter, інформує Радіо Свобода.

«Абсолютно засуджуємо вчорашню атаку із застосуванням насильства на патрулі Спеціальної моніторингової місії (СММ) в контрольованій угрупованням "ДНР" зоні. Винні мають бути притягнуті до відповідальності", – йдеться у повідомленні.

В Організації з безпеки і співпраці в Європі ввечері 20 червня повідомили про напад на патруль Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, який стався біля вокзалу в окупованій Ясинуватій Донецької області. За даними ОБСЄ, двоє чоловіків в одностроях військового зразка, один із них із автоматом Калашникова, почали агресивно кричати на спостерігачів, що перебували на місці спостереження у двох броньованих автах. Коли патруль намагався від’їхати, чоловік із автоматом переслідував автомашини, намагався відчинити двері чи вибити вікно прикладом, наставляв зброю на присутніх в авті, а коли вони врешті вирвалися, стріляв їм услід, але не влучив. Унаслідок інциденту було пошкоджено одне з віконець одного з авт.

Цей напад засудила речниця Міністерства закордонних справ України Мар’яна Беца. Вона назвала його черговим порушенням мінських домовленостей про врегулювання на окупованій частині українського Донбасу.

В угрупованні "ДНР" заявили, що "спецслужби" бойовиків уже затримали "озброєних людей, які напередодні вдень напали на патруль Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в місті Ясинувата".

Схожі інциденти зі спробами нападів на спостерігачів ОБСЄ стаються на окупованій частині Донбасу регулярно. На вільних частинах України схоже ставалося кілька разів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-