У Сенаті США готують законопроект щодо посилення санкцій проти Росії

У Сенаті США готують законопроект щодо посилення санкцій проти Росії

Укрінформ
Банківський комітету Сенату США в середу заявив про підготовку законопроекту щодо посилення економічних санкцій проти Росії з метою забезпечення ефективності в протистоянні російській агресії.

Про це повідомило американське інформагентство Bloomberg.

"Лідери Банківського комітету Сенату США з обох партій у середу оголосили про план посилення санкцій проти Росії через її дії в Україні і Сирії, а також втручання через інтернет в американські мережі", - зазначається в повідомленні.

Ця ініціатива стала сигналом, що деякі члени Конгресу "мають намір завадити крокам адміністрації Трампа в напрямку поліпшення відносин з Москвою".

За словами голови комітету Майка Крапо, а також старшого члена Шеррода Брауна, їхня законодавча ініціатива санкціонуватиме нові "широкі" санкції, спрямовані проти кількох секторів російської економіки, включаючи вугледобувну промисловість, виробництво металу та залізниці.

Законопроект також має на меті зміцнити існуючи санкції, які обмежують російські енергетичні проекти й фінансування боргів у ключових секторах економіки. При цьому в комітеті заявили, що Росія залишається "ворожою країною", яка розгортає свою військову потужність, запроваджує шпигунську діяльність у кібер-просторі та здійснює економічні заходи, щоб вбити клин між США і союзниками.

"У Конгресі існує істотний інтерес мати впевненість, що санкції проти Росії є ефективними і такими, що пропорційно зростають, особливо в світлі триваючої безкомпромісності росіян у цих сферах", - підкреслили в Комітеті.

Питання щодо посилення санкцій проти Росії було порушено й раніше рядом сенаторів з обох партій після того, як розвідка США оголосила в січні висновок, що Росія втрутилася у президентські вибори.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-