Українські танки їхали територією Польщі без супроводу — ЗМІ

Українські танки їхали територією Польщі без супроводу — ЗМІ

Укрінформ
Лафети з п'ятьма українськими танками T-64 BM на початку травня проїхали частину дороги територією Польщі без будь-якого супроводу органів правопорядку для участі у танкових змаганнях на півдні Німеччини.

Про це пише tvn24.pl.

“Усі документи (на перевезення танків — ред.) були в порядку, була відповідна згода. Проблема в тому, що не було жодного контролю за пересуванням цієї колони, а вона повинна бути по всій протяжності маршруту”,- повідомило виданню джерело в МВС Польщі.

У МВС РП назвали “абсурдом” факт, що танки іншої країни пересувалися частину шляху по Польщі без нагляду. Про цю ситуацію поліцію поінформували польські прикордонники. Після цього органи правопорядку виявили колону з танками й організували її супровід вже під час руху по території РП.

Повідомляється, що поліція зробила це за власною ініціативою, оскільки військова жандармерія Польщі не поінформувала про це.

“Можна собі уявити крадіжку чи здійснення якоїсь провокації проти українців. Це був би міжнародний скандал”, - повідомило джерело в МВС.

Натомість, у військовій жандармерії повідомили, що танки транспортував цивільний перевізник на підставі дипломатичної згоди польської сторони. Відтак, ця служба не задіювалася до супроводу.

Як інформує видання, військові змагання на полігоні Графенвер на півдні Німеччини тривали до 12 травня і перемогли в них австрійці. Натомість, українці зайняли останнє місце з огляду на те, у них брали участь танки попередніх генерацій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-