ОБСЄ закликала перерахувати результати турецького референдуму

ОБСЄ закликала перерахувати результати турецького референдуму

Укрінформ
Директор Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ Міхаель Георг Лінк заявив про необхідність перерахунку голосів на конституційному референдумі в Туреччині.

В інтерв'ю німецькому виданню Heilbronner Stimme, Лінк висловив думку, ця міра могла б підвищити довіру суспільства до виборчого процесу і результатів голосування.

Він також висловив жаль у зв'язку з тим, що офіційна Анкара піддала жорсткій критиці звіт ОБСЄ з референдуму.

В організації переконані, що передвиборча кампанія була спотворена на користь голосування "за". Рішення Виборчої комісії Туреччини дозволяє вважати дійсними бюлетені без спеціальних печаток створило можливість для шахрайства на референдумі про конституційну реформу.

Нагадаємо, 16 квітня в Туреччині відбувся референдум з конституційної реформи. Її ініціатори пропонують внести 18 поправок до основного закону, які повинні істотно розширити повноваження президента.

Згідно з даними державного інформагентства Anadolu, прихильники реформи з мінімальним відривом (51,4% проти 48,6%) здобули перемогу. Опозиція заявила про численні порушення під час голосування і намір оскаржити його результати в суді.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-