Лагард сподівається

Лагард сподівається "спрацюватися" з Трампом у питаннях глобальної торгівлі

Укрінформ
Директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард вважає, що з боку США не виникне серйозних перешкод у вигляді протекціонізму та завад для вільної торгівлі, які можуть негативно вплинути на глобальну торгівлю та, як наслідок, уповільнити економічне зростання у світі.

Таке переконання вона висловила у четвер під час прес-конференції у Вашингтоні, присвяченій відкриттю весняних зборів МВФ і Світового банку, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Після різних контактів з адміністрацією (США. – Ред.), які мали місце до сьогодні, я маю всі причини вважати, що ми досягнемо прогресу, що взаємодіятимемо разом із метою підтримки та реального вдосконалення системи", - відповіла керівник МВФ на запитання щодо намірів адміністрації Трампа змінити політику у сфері зовнішньої торгівлі.

Вона також зазначила: "МВФ – це не торговельна організація, але ми звертаємо увагу на торгівлю, тому що це – головна рушійна сила для економічного зростання".

У цьому зв'язку Лагард зауважила, що Фонд, звичайно, оцінюватиме свої можливості щодо подальшої підтримки процесу зростання торгівлі в найбільш ефективний і справедливий спосіб. 

"Це, очевидно, означає однакові правила для всіх, невикористання заходів, що порушують безперешкодну торгівлю, а також відмову від інструментів протекціонізму надалі", - підсумувала директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-