Лагард

16 липня 2019

Глава МВФ Крістін Лагард йде у відставку

Керуючий директор МВФ Крістін Лагард оголосила про свою відставку майже за два місяці до того, як її заява набере чинності для того, щоб Фонд устиг підібрати їй наступника.

09 липня 2019

Кристін Лагард підтримали на посаду президента Європейського Центробанку

Міністри економіки і фінансів країн Євросоюзу, які зустрілися у вівторок у Брюсселі, підтримали рекомендацію Європейської Ради щодо призначення Кристін Лагард президентом Європейського Центрального банку.

05 липня 2019

03 липня 2019

29 червня 2019

Лагард попередила лідерів G20 про "хиткий" стан глобальної економіки

Через погіршення факторів світового економічного зростання, а також існування серйозних викликів для подальшого прогресу, лідери країн G20 мають об'єднати зусилля, щоби створити умови для стабільності й росту.

10 червня 2019

03 травня 2019

Лагард обіцяє продовжити підтримку МВФ для України

Директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард поспілкувалась з Петром Порошенком телефоном, подякувавши йому за тісну співпрацю, під час якої Україна «успішно повернулася до макростабільності та зростання» після глибокої економічної кризи 2014–15 років.

11 квітня 2019

Рішення ЄС щодо Brexit лише відклало проблему на потім – глава МВФ

Рішення Європейської ради щодо продовження процесу виходу Британії з ЄС до 31 жовтня має позитивний сигнал, який дає надію на укладення угоди між сторонами, втім не розв'язує основної проблеми, а лише відтерміновує її.

02 квітня 2019

18 лютого 2019

Єлісєєв: За даними МВФ, жодних "газових" перемовин під час зустрічі Тимошенко-Лагард не було

Офіційні дані МВФ свідчать, що жодних перемовин щодо зниження ціни на газ для українських споживачів під час зустрічі лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко з директором-розпорядником Фонду Крістін Лагард не проводилося.

16 лютого 2019

Лагард закликала США і Китай не загострювати торгового протистояння

Торгове протистояння між США і Китаєм впливає на всю глобальну економіку, в тому числі на країни, що розвиваються, тому для уникнення загострень і падінь, сторони мають діяти відповідно до встановлених правил.

23 січня 2019

МВФ готовий продовжити підтримку України - Лагард

Директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард позитивно оцінила підсумки зустрічі в Давосі з главою Української держави Петром Порошенком та висловила підтримку процесу реформ в Україні під його керівництвом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-