КНДР пригрозила

КНДР пригрозила "випереджувальними ударами" і назвала цілі

Укрінформ
Північна Корея виступила з низкою заяв, у яких пригрозила Сполученим Штатам і їхнім союзникам у регіоні, в першу чергу Південній Кореї, випереджувальними ударами в разі «продовження американських провокацій».

Про це повідомляє Радіо Свобода

Заступник міністра закордонних справ Північної Кореї Хан Сон Рьоль в інтерв’ю агентству АР у Пхеньяні заявив, що його країна «повністю готова впоратися» з будь-якою загрозою з боку США, й додав: «Якщо США почнуть свої безрозсудні військові маневри, ми будемо протидіяти їм випереджувальним ударом. Ми вже маємо потужний ядерний засіб стримування і, звичайно, не будемо сидіти склавши руки перед можливим ударом США».

Він заявив, що політика нинішньої адміністрації США щодо його країни стала «більш порочною й агресивною», ніж за попередньої адміністрації, й додав, звертаючись до США: «Ми готові піти на війну, якщо вони оберуть її».

У Генеральному штабі Корейської народної армії теж заявили, що «всі нахабні політичні, економічні й воєнні провокаційні підступи, пов’язані з ворожою політикою США, будуть послідовно роздушені щонайрішучішими контрзаходами нашої армії й народу». Як мовиться в заяві представника Генштабу, ці «щонайрішучіші контрзаходи щодо США та їхніх сателітів будуть нещадним руйнівним покаранням, що не дозволить агресорові вижити».

Пхеньян заявив, що такі удари можуть бути завдані по базах США в Південній Кореї, по резиденції президента Південної Кореї в Сеулі, а також по авіаносцеві США «Карл Вінсон», що нині прямує до корейських берегів.

Заяви пролунали напередодні «Дня Сонця» в суботу – так у Північній Кореї називають офіційну дату дня народження засновника Північної Кореї Кім Ір Сена, що є одним із головних державних свят.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-