Представник РФ нагрубив британському колезі під час засідання Радбезу ООН

Представник РФ нагрубив британському колезі під час засідання Радбезу ООН

Відео
Укрінформ
Заступник представника Росії при ООН Володимир Сафронков під час засідання Ради безпеки ООН накричав на представника Великобританії Меттью Райкрофта.

Про це повідомляє ZN.UA

"Ви злякалися, сон втратили, що ми будемо співпрацювати зі Сполученими Штатами. Ви цього боїтеся, все робите для того, щоб ця взаємодія була підірвана... Подивися на мене, очі-не відводь, що ти очі відводиш?", - вигукнув Сафронков.

За його словами, Райкрофт пред'явив образливі вимоги до гарантів припинення вогню в Сирії. Він звинуватив Великобританію в спробі перешкодити мирному процесу.

Звертаючись до Райкрофта, Сафронков називав його на "ти".

"Ти сьогодні говорив, пан Райкрофт, не за порядком денним засідання, ображав Сирію, Іран, Туреччину та інші держави. Пан голова, прохання слідкувати за порядком розвитку засідання, якщо деякі безвідповідально, образливо, збиваючись на сленг, ставляться до свого місця в Радбезі ООН. Не смій ображати Росію більше!" – заявив Сафронков.

Райкрофт перед цим заявив, що Росія зловживає правом вето, підтримавши хімічну атаку в Сирії.

Як раніше повідомлялося, на засіданні Ради Безпеки Організації Об'єднаних Націй у середу, 12 квітня, Росія в черговий раз наклала вето на проект резолюції щодо Сирії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-