Зв'язки Трампа з РФ: голова комісії Конгресу самоусунувся через скарги

Зв'язки Трампа з РФ: голова комісії Конгресу самоусунувся через скарги

1166
Ukrinform
Голова комітету Палати представників США з питань розвідки республіканець Девін Нуньєс був змушений самоусунутися від виконання обов'язків керівника комісії з розслідування можливих зв'язків оточення Дональда Трампа з урядом Росії.

Офіційну заяву конгресмен зробив у четвер, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Кілька активістів лівого крила подали звинувачення проти мене в Офіс Конгресу з питань етики", - пояснив причину законодавець.

Водночас він наголосив, що вважає ці скарги безпідставними. "Звинувачення повністю неправдиві й політично мотивовані", - підкреслив конгресмен. 

Нуньєс заявив, що обов'язки голови комісії з розслідування замість нього тимчасово  виконуватиме конгресмен-республіканець Майк Конавей за сприяння інших представників партії – Трея Гоуді і Тома Руні.

Крім того, він підкреслив, що продовжуватиме виконувати свої обов'язки як голова Комітету з питань розвідки. 

На адресу Девіна Нуньєса останнім часом було висловлено багато критики. Зокрема, його звинувачували у тому, що він діє в інтересах Трампа та надає нову інформацію спочатку йому, а не членам комісії з розслідування. Офіс з питань етики Конгресу офіційно оголосив про початок процесу вивчення скарг.

Нуньєс заявив, що має намір якомога швидше провести зустріч із керівництвом Офісу, щоб спростувати "ці безпідставні звинувачення" на його адресу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-