Судді та банківські клерки відмивали «путінські мільярди» у Молдові

Судді та банківські клерки відмивали «путінські мільярди» у Молдові

1049
Ukrinform
Фігурантами кримінальних справ за фактом відмивання 22-х мільярдів доларів (так звана справа про «Ландромате») стали близько 20 молдавських суддів, судових виконавців, співробітники одного з комерційних банків та Національного банку Молдови, включаючи віце-президента Нацбанку.

Таку інформацію оприлюднили в антикорупційній прокуратурі Молдови, повідомляє власний кореспондент агентства в РМ.

«Враховуючи численні звернення представників засобів масової інформації про доступ до інформації про перебіг розслідування гучної кримінальної справи щодо відмивання 22-х мільярдів доларів (так звана справа про «Ландромате»), повідомляємо, що кримінальні справи на 14 з 16 суддів вже передані до судових інстанцій. Триває розслідування справи щодо чотирьох судових виконавців, причетних до відмивання 22-х мільярдів доларів», - йдеться в повідомленні прокуратури.

Повідомляється також, що до судових інстанцій направлено кримінальні справи на чотирьох колишніх співробітників Національного банку Молдови, включаючи колишнього віце-губернатора Нацбанку.

По цій же справі проходять і 9 співробітників одного з комерційних банків Молдови, які безпосередньо брали участь у відмиванні грошових коштів.

Крім активної взаємодії з правоохоронними органами інших країн, в тому числі України, Антикорупційна прокуратура аналізує також і матеріали, що з'явилися у вітчизняних та іноземних ЗМІ та стосуються гучної справи про «Ландромате».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-