Росія просить своїх олігархів допомогти ОРДЛО з рудою

Росія просить своїх олігархів допомогти ОРДЛО з рудою

901
Укрінформ
Уряд Росії рекомендував металургійним холдингам Алішера Усманова й Олексія Мордашова розглянути можливість поставок залізної руди на «націоналізовані» підприємства в ОРДЛО.

Про це повідомляє РБК, посилаючись на підсумки зустрічі віце-прем'єра Дмитра Козака з російським промисловим бізнесом.

Заступник глави уряду РФ Дмитро Козак на початку березня запропонував найбільшим промисловим групам Росії поставляти залізну руду на «націоналізовані» бойовиками підприємства в «ДНР» і «ЛНР». Зокрема, на зустріч були запрошені представники холдингів «Металоінвест» Алішера Усманова і «Північсталь» Олексія Мордашова.

Одне з джерел зазначило, що компанії висловили готовність почати поставки на підприємства бойовиків найближчим часом. Інший співрозмовник, близький до одного з холдингів, підтвердив, що нарада відбулася, а його учасникам «було запропоновано звернути увагу на новий ринок збуту».

За словами експертів, найбільшим заводам, розташованим на окупованій території, - Єнакіївському і Макіївському - щороко потрібно близько 2,6 млн тонн руди, Алчевському меткомбінату - ще 1,6 млн тонн.

При цьому, в Кремлі спростовують повідомлення про те, що там рекомендували російським компаніям відправляти залізну руду в Донбас.

Інформацію про цю подію також нібито спростували і в самих компаніях.

Як повідомлялося, 1 березня донецькі і луганські бойовики заявили, що підприємства під українською юрисдикцією, розташовані на тимчасово окупованій території Донбасу, переходять під «зовнішнє управління» бойовиків «ДНР» і «ЛНР».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-